Borshi përfshihet nga flakë të mëdha zjarri

Zona turistike e Borshit, në Sarandë, është përfshirë nga flakët e zjarrit. Raportohet se zjarri ka përfshirë sipërfaqe të mëdha kullote, në mal, mes Borshit dhe Piqerasit.

Terreni është shumë i vështirë, dhe zjarrfiksja e ka të pamundur të ndërhyjë./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Kam bërë 6 muaj terapi dhe tani jam gati të tregoj pse njerëzit çmenden!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.