Bleona Qereti tregon bisedën e fundit dhe foton më seksi që mban në telefon

Këngëtarja e njohur shqiptare, Bleona Qereti ka qenë e ftuar së fundmi në emisionin “Klanifornia”, në Tv Klan.

Moderatorja, Marina Vjollca i kërkoi Bleonës që të hapte telefonin dhe këngëtarja nuk hezitoi ta bënte.

Tek ekrani i telefonit kishte foto qenin e saj Johny J.

 “Sa herë që stresohem shikoj telefonin, hap “Home Screen” dhe qetësohem”, tha ajo.

LEXO DHE :  Pse “The Times” dhe “Bild”, u zgjuan pas vendimit të Gjykatës së Tiranës?

Bleona hapi edhe bisedat në WhatsApp, ku e fundit ishte me producentin e njohur, Timbaland.

“Urime për ‘Paper Empire. Viti 2020 është viti yt.”, thuhej në mesazhin që Timbaland i kishte dërguar Bleonës.

Në fund Bleona tregoi edhe foton më seksi që kishte në telefon./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.