“Bild” publikon të hënën përgjimet e reja

Tabloidi gjerman “Bild.de” duket se nuk ëshë duke u ndalur në lidhje me përgjimet që vjedhje votash në vendin tonë.

Pas 6 përgjimesh të publikuara javë më parë, gazetari Peter Tiede ka paralajmëruar se ditën e hënë pasdite do të publikohen edhe përgjimet e tjera.

LEXO DHE :  Si do të jetë moti sot, 19 tetor 2019!

“Përgjime  të reja për mashtrim elektoral në Shqipëri: nesër pasdite ….Si Shqiptare unë do të shikoj në bild.de të hënën pasdite”-shkruan gazetari gjerman në rrjetet sociale./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.