Beti Njuma poston foton kur ishte fëmijë, ka një pyetje

Gazetarja, Beti Njuma është bërë nostalgjike për fëmijërinë e saj. Së fundmi, drejtoresha e Informacionit në Ora News ka postuar një foto në Instagram dhe ka drejtuar një pyetje për fansat.

Ndërsa hedh foton kur ka qenë thjesht një fëmijë, Beti pyet: A ngjaj me veten?

LEXO DHE :  Foto/ Ja kush është 23-vjeçari që u vra në Elbasan!

Po ju si mendoni ngjan?/K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.