Bes Kallaku poston foton e tij dhe të Xhensilës, kur ishin fëmijë të vegjël

Aktori i humorit Bes Kallaku, i cili është i martuar dhe ka një vajzë me këngëtaren e mirënjohur Xhensila Myrtezaj, ka postuar ditën e sotme dy foto vërtet të këndshme.

Ai ka postuar një foto të tijën kur ishte shumë i vogël në vitin  1986 dhe të Xhensilës po ashtu kur ka qenë e vogël, foto e vitit 1993.

LEXO DHE :  Horoskopi i datës 18 shtator 2019

Poshtë fotos Besi shkruan me shaka: “Pak para se të njiheshim me njëri-tjetrin, Xhensila”/E.B-dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.