Bes Kallaku gënjen, ja e vërteta e ftesës për Bashën në dasmën e tij!

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me ftesën për dasmën e aktorit të humorit Bes Kallaku. Burime pranë kreut të PD-së, Lulzim Basha, thonë për “Panorama” se ai nuk ka njohje me aktorin dhe se Kallaku ka gënjyer.

Ky i fundit kishte publikuar në rrjetet sociale disa SMS, duke pretenduar se kreu i PD-së i kishte konfirmuar pjesëmarrjen.

LEXO DHE :  Tiranë/ Gjendet një 75-vjeçar i pajetë, në trotuar

Mirëpo, burimet pranë kreut të PD-së, thonë për “Panorama” se “Bes Kallaku nuk i ka rezistuar dasmës së vet dhe gënjen. Kreu i PD nuk ka njohje personale me të”.

 

fdsdfgdsfdsfg

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.