Bes Kallaku gënjen, ja e vërteta e ftesës për Bashën në dasmën e tij!

Kreu i PD-së, Lulzim Basha ka reaguar në lidhje me ftesën për dasmën e aktorit të humorit Bes Kallaku. Burime pranë kreut të PD-së, Lulzim Basha, thonë për “Panorama” se ai nuk ka njohje me aktorin dhe se Kallaku ka gënjyer.

Ky i fundit kishte publikuar në rrjetet sociale disa SMS, duke pretenduar se kreu i PD-së i kishte konfirmuar pjesëmarrjen.

LEXO DHE :  Pse gratë më të forta shpesh ndihen të dobëta brenda tyre?

Mirëpo, burimet pranë kreut të PD-së, thonë për “Panorama” se “Bes Kallaku nuk i ka rezistuar dasmës së vet dhe gënjen. Kreu i PD nuk ka njohje personale me të”.

 

fdsdfgdsfdsfg

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.