Berisha tha se vdiq truproja i Ramës, reagon gazetari Artan Hoxha

Gazetari Artan Hoxha ka reaguar në lidhje me denoncimin e ish-kryeministrit Sali Berisha që i është përgjigjur Sandër Lleshajt, i cili tha se nuk ka asnjë gardist të vdekur.

“Më në fund ia mbërritëm ditës,që të shohim një status,ku ai e pranon që ia ka futur kot”, shkruan gazetari Hoxha.

Statusi në Facebook i Artan Hoxhës

Dhe e ka thënë MARSHALLI, “mendimi evoluon”…

Më në fund ia mbërritëm ditës, që të shohim një status,ku ai e pranon që ia ka futur kot, por këtë e ka bërë nga meraku, se mos ka vdekur ndonjë gardist dhe lajmi po fshihej….

LEXO DHE :  Turqia dhe forcat kurde akuzojnë njëri-tjetrin për mosrespektim të armëpushimit

Në fakt asnjë portal apo media nuk ka folur këto dite për vdekjen apo plagosjen e ndonjë gardisti. Vetë e the, vetë shpërndave haberin nëpër portale dhe media(që si shumë profesionale që janë, po e the ti as që marrin mundimin ta verifikojnë po e shpërndajnë me vrap çfarëdo marrëzie të jetë, boll ta thuash ti)…

Dhe pasi e pe, që të shkoi fisheku bosh, i këput një status tjetër ku thua se të kanë gënjyer…

Ooo ti mos vdeksh kurrë jarebiii ,se mezi të kemi…/e.k-Dritare.net

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.