Bëri xhiron e rrjeteve sociale/ Kush është dhe me çfarë merret ‘Spidermani’ i opozitës!

Me ngjitjen e tij në katin e dytë të godinës së Kryesisë së Kuvendit, pamjet e ‘Spidermanit’të opozitës bënë xhiron në rrjetet sociale dhe u kthyen në meme.

U bënë fotomontazhet që vendosin edhe Gramoz Ruçin në një nga dritaret.

LEXO DHE :  Përplasja në Astir/ Spitali i Traumës përgënjeshtron lajmin: Nuk ka viktima dhe as të plagosur rëndë!

Por ‘Spidermani’ i opozitës e ka një emër, ai është Urim Shabani nga Burreli dhe në jetën reale është një DJ./e.k-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.