Bëri xhiron e rrjeteve sociale/ Kush është dhe me çfarë merret ‘Spidermani’ i opozitës!

Me ngjitjen e tij në katin e dytë të godinës së Kryesisë së Kuvendit, pamjet e ‘Spidermanit’të opozitës bënë xhiron në rrjetet sociale dhe u kthyen në meme.

U bënë fotomontazhet që vendosin edhe Gramoz Ruçin në një nga dritaret.

LEXO DHE :  Edhe Kadri Veseli i PDK bën thirrje për zgjedhje të parkohshme

Por ‘Spidermani’ i opozitës e ka një emër, ai është Urim Shabani nga Burreli dhe në jetën reale është një DJ./e.k-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.