Berat/ Policia arreston dy të rinj, dhunonin prindërit e tyre

Policia  e Beratit ka arrestuar dy djem të rinj, pasi ata ushtronin dhunë ndaj prindërve të tyre.

Shtetasit me iniciale A.XH, 32 vjeç dhe K.C, 25 vjeç janë arrestuar në flagrancë. A.XH dhunonte sistematikisht nënën e tij, ndërsa K.C., e dhunonte të atin jo vetëm fizikisht, por dhe dhunë psikologjike. Për dy prindërit janë lëshuar “Urdhër Mbrojtje”./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Emrat/ Kush janë 6 kandidatët për Gjykatë Kushtetuese

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.