Beqare apo në një lidhje të re? Ja si përgjigjet Jonida Maliqi!

U nda nga burri pas 17 vitesh martesë, Jonida flet për lidhjen e re

E ftuar sot në  “Xing me Ermalin”, Jonida Maliqi ka treguar për herë të parë arsyen pse u nda nga bashkëshorti pas 17 vitesh martesë. Këngëtarja u shpreh se ky vendim ishte një domosdoshmëri për të pasur një jetesë më të të qetë dhe të lumtur dhe se ndarja edhe pse e vështirë, ishte zgjidhja e duhur.

LEXO DHE :  Murrizi: PPP nisën me PD, jo PS

Pasi Jonida foli për ndarjen, Ermali e pyeti nëse këngëtarja ka nisur një lidhje të re apo është beqare.

“Sido që të jem nuk e them dhe s’kam për ta thënë”, u përgjigj Jonida duke qeshur, përgjigje kjo që ka lënë dyshime tek të gjithë./A.C/dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.