“Bëmë baba të të ngjaj” i biri kopje e Erion Veliajt

Kryetari i Bashkisë së Tiranës ka postuar një video mjaft të ëmbël të vogëlushit të tij, Kajan. Ai tregon këmbët e vogla të djalit zbathur dhe shkruan:

Zbathur, bëmë baba të të ngjaj i thonë kësaj”, shkruan Veliaj.

Mesa duket edhe ai dikur në fëmijërinë e tij qëndronte zbathur, sikurse i biri sot. Kujtojmë se kryetari i Bashkisë së kryeqytetit u bë baba për herë të parë në tetor të vitit të kaluar. /L.F-dritare.net

 

View this post on Instagram

 

Zbathur, beme baba te te ngjaj i thone kesaj 😍 #repost @ajolaxoxa ・・・ Erdhi vera 👼🏻🌞

A post shared by Erion Veliaj (@erionveliaj) on

LEXO DHE :  Debati për 'videon erotike', Ylli Manjani: Shantazh ndaj viktimave që kanë poste publike

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.