Na ndiqni edhe në

Ngjarjet e Ditës

Bella Hadid, e mrekullueshme me fustanin portokalli

Bella Hadid, e mrekullueshme me fustanin portokalli

Edhe pse Festivalit të Filmit në Kanë i ka ardhur fundi, kjo nuk do të thotë se Bella Hadid nuk do të vazhdojë të na mahnisë me pamjen e saj në tapetin e kuq.

Ajo është aktualisht në Monako, dhe ka marrë pjesë në një event për Tag Heuer. Modelja bukuroshe kishte veshur një fustan portokalli.

Veç fotos nga eventi, ajo ka postuar dhe disa të tjera në Instagram, ku pozon pranë një helikopteri Tag Heuer dhe poshtë fotos shkruan: “Si një ambasadore për Tag Heuer, jam krenare që përfaqësoj këtë fundjavë në Monako. Faleminderit!.

Fustani i saj i thjeshtë, me një rrip të trashë në bel, e bëri atë të dukej e thjeshtë në perfeksion./E.B-dritare.net

View this post on Instagram

As an ambassador for @tagheuer I am proud to represent this weekend in Monaco. Thank you !

A post shared by ? (@bellahadid) on