Behlul midis tre bukurosheve, nuk di kë  të zgjedhë për partnere!

Aktori i njohur për rolin e tij si Behlul nga seriali “Dashuri e Ndaluar”, Kivanc Tatlitug ka ngelur në mëdyshje për partneren e tij të re. Dritare.net informon se aktori i njohur do të jetë në ekranet turke sezonin e ardhshëm dhe kanë nisur kërkimet për partneren që do ta shoqërojë. Ndër emrat që përmenden është edhe aktorja Cansu Dere ose sic njihet ndryshe si Ejshan nga seriali “Ezel” dhe Neslihan Atagul ose sic njihet si Nihan nga seriali “Dashuri e Pafund”./M.S-Dritare.net

LEXO DHE :  Rama ka të drejtë të festojë edhe sot

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.