Bebe Rexha: U lëndova kur stiluesit më refuzuan për shkak të përmasave të mia

Këngëtarja me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, ka zbuluar për fansat e saj se sa shumë keq dhe e lënduar është ndjerë kur stiluesit e refuzuan për t’i krijuar veshjen për Grammys 2019. Kjo ndodhi sepse sipas tyre përmasat e saj janë shumë të madha , 12 me matjen evropiane.

LEXO DHE :  Sotiraq Filo: E bëmë Korçën qytet evropian, ja tri prioritetet për mandatin tjetër!

Bebe foli sinqerisht se sa e lënduar u ndje nga refuzimi, por mbeti gjithësesi e ftohtë përpara stiluesve duke mos e dhënë veten.

Duke bërë një paraqitje televizive në edicionin e të Premtes së Lorraine, këngëtarja 29-vjeçare tha: “E dua trupin tim, unë jam një vajzë e bëshme!”/D.B/Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.