Bebe Rexha sulmon Rihannën: Nuk di të këndosh

Duket se kënga “Monster” e Rihannës dhe Emimen-it ka qenë pikënisja e një urrejtjeje kaq të madhe të cilën Bebe e shfaq publikisht edhe sot. Ky projekt ishte fillimisht i shkruar për Beben por duket se produksioni vendosi që në fund kjo këngë të këndohej nga Rihanna.

LEXO DHE :  Angela Martini: Njerka më trajtonte si Borëbardhën, 10 vjeçe disa burra tentuan të më rrëmbenin

Në një koncert live mbrëmjen e kaluar Rexha ka shprehur inatin që ka kundrejt divës së muzikës pop duke i treguar haptazi publikut se Riri nuk di të këndojë. Ajo është shprehur se notat e larta të këngës “Monstër” janë kënduar nga ajo, ndërsa meritat i shkojnë Rihannës.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.