Bebe Rexha: Publikimi i albumit ‘Expectations’ ishte sikur të lindja

Në qershor Bebe Rexha ka publikuar albumit e saj ‘Expectations’, dhe ajo e ka pranuar që nxjerrja në treg, ishte sikur të linde një fëmijë.

Këngëtarja e ka përshkruar publikimin si një emocion të veçantë, lumturi dhe nervozizëm njëkohësisht.

Related image

“Isha vërtet nervoze, por e gëzuar. Duket sikur, e di çfarë dua të them, nuk kam lindur ndonjëherë, por ky është versioni im i lindjes”.

LEXO DHE :  Tenderi i rruges/ Kompania e skualifikuar kallëzon drejtoren e ARRSH

Edhe pse në tregun ndërkombëtar të muzikë, Bebe Rexha më në fund e gjeti kurajën të shkruaj një album solo.

Image result for bebe rexha expectations

Mendoj se kur fillon të pranosh veten (sepse për mua ishte një tip beteje), kupton se kur humb, gjithmonë mëson diçka, është përvojë” , ka thënë këngëtarja për Billboard./E.B-dritare.net

Image result for bebe rexha

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.