Bebe Rexha: Nëse nuk bëj këtë veprim në koncert, përformanca ime nuk vlen!

Tashmë, për këngëtarët, ka nisur zyrtarisht sezoni i koncerteve muzikore. Bebe Rexha, këngëtarja me origjinë shqiptare, ka nisur koncertet , ku argëton me këngët e saj, mijëra fansa.

Nëse ne duam çdo performancë të saj, anë e mbanë botës, për Beben, kur ajo nuk ulet në gjunjë përpara audiencës, koncerti nuk ia ka vlejtur.

LEXO DHE :  Pëllumbat misteriozë me kapele kauboj, po bëjnë xhiron e rrjetit

Këtë deklaratë e ka bërë vetë ajo, përmes një postimi në Instagram, ku shkruan: “Nuk është një performancë e suksesshme e Bebes, nëse unë nuk ulem në gjunjë”./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.