Bebe Rexha godet me pamjen e saj, në “iHeart Awards 2019”

Këngëtarja  me origjinë shqiptare, Bebe Rexha, goditi me veshjen e saj në tapetin kuq, të mbrëmjes së djeshme, në iHeartRadio Music Awards 2019.

Këngëtarë të njohur u mblodhën në mbrëmjen e ndarjes së çmimeve në Teatrin Microsoft, në Los Angelos.

LEXO DHE :  Protestat në Hong Kong/ U godit në kokë gjatë pushimit të drekës, vdes pastruesi 70-vjeçar

Bebe ishte veshur shumë elegante, me një kostum serioz të zi dhe një kapelë të zezë.

Bebe fitoi çmim për këngën më të bukur “country”, për “Meant to be”, bashkëpunim i saj me Florida Georgia Line./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.