Bastet/ Veliaj: Mezi po pres të vijë 1 janari

Edhe kryetari i Bashkisë së Tiranës,  Erion Veliaj, ashtu si kryeministri, Edi Rama është pro mbylljes së basteve, dhe kazinove elektronike në vend.

Përmes një postimi në Twitter, kryebashkiaku shprehet se, mezi po pret 1 janarin, për të mbyllur përfundimisht kazinotë dhe bastet.

Statusi i plotë

Qeverisja e @ediramaal i ka sjelle sh te mira ketij vendi e me mire se une per kete do flase historia! Ama ndalimi me ligj i pikave te basteve e kazinove, eshte vendimi me fisnik e i guximshem ne dobi te familjeve shqiptare! Mezi pres Janarin 2019 e @BashkiaTirane pa baste 👏🌹🗳/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Operacioni i gjerë policor, bien në pranga 7 persona të rrezikshëm

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.