Basha uron kandidatin për president në KE: Shqipëria do të ketë një mbështetës të fortë

Përmes një postimi në Twitter, lideri i opozitës, Lulzim Basha ka uruar kandidatin zyrtar të Partisë Popullore Evropiane, për president të Komisionit Evropian, Manfred Weber.

“Urime të përzemërta mikut tonë #ManfredËeber kandidati zyrtar i PPE për President të Komisionit Europian në zgjedhjet e ardhshme Europiane. Me #ManfredËeber do ketë një mbështetës të fortë në.”,-shprehet Basha/K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ndërtimi i laboratorëve modernë, Manastirliu: Më shumë siguri për kontrollin e cilësisë së barnave

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.