Basha thirrje qytetarëve: Ejani kontribuoni!

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, pas kuvendit ka përsëritur edhe një herë thirrjen për të rinjtë.

Nëpërmjet një postimi në rrjetin social “ Facebook”, ai ka kërkuar që ata të kontribuojnë për të sjellë ndryshimin.

LEXO DHE :  Basha: Sot do të ishim duke negociuar me BE-në  sikur të mos ishim qendër e drogës

“Ftoj të gjithë të rinjtë të kontribuojnë për të sjellë ndryshimin. Partia Demokratike është e hapur për gjithë secilin prej jush. Ejani dhe bëhuni ndryshimi që kërkoni!”, shkruan Basha në Facebook./ V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.