Basha takime gjatë gjithë ditës, vendos datën e protestës së 6-të kombëtare

Pas disa takimeve me aleatët dhe strukturat e PD, Lulzim Basha ka vendosur se protesta kombëtare e radhës dot jetë në datë 25 maji, pra pasditen e të shtunës së javës së ardhshme në orën 19:30.

LEXO DHE :  Shkaku banal që i mori jetën punëtorit të kondicionerit

Kujtojmë që në protestat e kaluara nuk ka munguar dhuna ndaj policisë dhe insitutcioneve.

Pritet që Basha të dalë në deklaratë dhe të tregojë se si do të vijojë aksioni opozitar. /e.k-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.