Basha mbyll protestën e opozitës

Lideri i opozitës, Lulzim Basha u ka bërë thirrje protestuesve të zhvendosen te selia e Partisë Demokratike. Pas situatës së tensionuar, fishekzjarrëve, kapsollave dhe mjeteve piroteknike të  hedhura para Parlamentit dhe gazit lotsjellës nga ana e policisë, duket se edhe protestës së 7 kombëtare e opozitës së bashkuar, i ika ardhur fundit. Protestuesit kanë mbërritur në selinë e PD-së, bashkë me Bashën, për fjalimin përmbyllës./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Rama porosi drejtuesve të qarqeve: Nuk duhet lëvizur asnjë grua apo vajzë  nga bashkitë

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.