Basha mbledhje me kryetarët e degëve për protestën e së enjtes

Pas protestës së opozitës para Kryeministrisë Basha ka mbledhur kolegjin e kryetarëve të degëve. Në mbledhje është mësuar se do diskutohyet për protestën  e rradhës, e cila do zhvillohet të enjten e javës që vjen, ku thuhet se do të jetë një protest e madhe sa kjo e sotmja./A.C/dritare.net

LEXO DHE :  Shpërndanin drogë, policia arreston katër persona

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.