Basha: Javën tjetër humbim shansin e 4 për të hyrë në Evropë

Lideri i opozitës, Lulzim Basha deklaroi nga selia e PD-së, se nga java tjetër Shqipëria do të humbasë shansin e katërt për të hyrë në Bashkimin Evropian./K.C/dritare.et

LEXO DHE :  Këto janë arsyet pse gjithmonë ndjeni të ftohtë!

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.