Basha: Ja e vërteta e armës së Strazimirit!

Kryetari i Partisë Demokratike Lulzim Basha tha në studion e “Tonight” të gazetares Ilva Tare se e ka pyetur deputetin Gent Strazimiri nëse ka qenë i armatosur në protestën e opozitës te këndi i lojërave te liqeni artificial.

LEXO DHE :  Fëmijët nuk qenkan aspak njëlloj si gishtërinjtë e dorës!

Sipas Bashës nuk është e vërtetë që ai ka pasur armë me vete.

Kreu i opozitës tha se “arma” e Strazimirit është fjala.

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

1 Koment

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.