Basha i përgjigjet Lefter Maliqit që u tërhoq nga lista e PD

Kreu i Partisë Demokratike Lulzim Basha, i ftuar në “Top Story” i ka kthyer përgjigje kandidatit të renditur i 3 në listë për deputet në Berat, Lefter Maliqit i cili deklaroi tërheqjen e tij dhe hodhi shumë akuza për Bashën.

LEXO DHE :  Rama: E vetmja gjë që bashkon sot Europën është plogështia e saj përballë fatit

“Vendimi i duhur është që të mos kishte qenë numri 3 i listës, dhe vendim më i drejtë do të kishte qenë që të mos ishte  fare ne liste” tha Basha.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.