Basha e akuzoi se kishte lidhje me paratë e kapura në Durrës, Balla: Je i mbaruar

Kreu i Grupit Parlamentar të Partisë Socialiste Taulant balla përmes një postimi në facebook ka reaguar për akuzat e kreut të PS, Lulzim Basha i cili deklaroi se Balla kishte lidhje me 3.4 milionë eurot e kapura në Durrës.

“O Babale! Mjere kush te beson ty akoma dhe taksirati yne qe kemi perballe nje opozite qe e ktheve ne teater babalesh!

LEXO DHE :  Dorëheqje si Zaev? Cakaj: Ne nuk premtuam hapje negociatash!

Je kaq i mbaruar o Babale sa tani nuk ke me kellqe as te shtrengosh llastikun e brekusheve te rrenave, qe te bien perdite ne sy te miletit dhe ti hic s’do me dit, po vazhdon si budallai i fshatit… Hajde Babale hajde, fli gjume tani fli se per sot e dhe shfaqjen e renies se brekusheve”-shkruan Balla./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.