Balla: Dorëhiqem, nëse kam udhëtuar me Begon në Korfuz

I akuzuar se ka favorizuar Edmond Begon në fitimin e tenderëve publikë, Taulant Balla në studion e “Top Show” ka mohuar kategorikisht që diçka e tillë të ketë ndodhur.

“E njoh, por s’e kam ndihmuar kurrë për asnjë lloj problemi me shtetin”, u shpreh ai.

Ndërkohë, ai ka mohuar edhe akuzat se bashkë me Begon ka udhëtuar në Korfuz, duke theksuar se nëse provohet e kundërta ai dorëhiqet si deputet.

LEXO DHE :  Foto/ Ja fustanet më mahnitëse në Royal Ascot!

“Nëse unë kam qenë në makinë me Begon në Korfuz atëherë lë mandatin e deputetit, nëse kjo verifikohet”, u përgjigj Balla, pasi u pyet nga gazetari Artan Hoxha, i cili ka qenë pjesë e panelit të gazetarëve në studion e “Top Show”./I.M-TCH

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.