Babi ndeshja/ Fotoja që po bën xhirron e rrjetit

Një foto e një tizfozi, djalit të tij dhe modeles së njohur Emily Ratajkoëski po thyen rrjetin.

Teksa modelja  e cilësuar si një ndër vajzat më të mira në botë, Emily Ratajkoëski, ka qenë duke shkrepur një foto në një ndeshje të LA Lakers, një tizof ka kthyer kokën pas, ku menjëherë ndodheshin të pasmet e modeles, dhe djali i tij sheh me një buzëqeshje.

LEXO DHE :  Basha: 94% e shkodranëve refuzuan 30 qershorin

Epo, pak rëndësi ka ndeshja në këto momente për tifozin, por djali i vogël duket se nuk do të vihet në siklet t’i tregojë mamit apo jo, pasi ajo me siguri e ka kuptuar tanimë./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.