Babalja vazhdon, Salianji publikon tjera prova

Deputeti i Partisë Demokratike, Ervin Salianji, ka vijuar mbrëmjen e së enjtes duke publikuar, sipas tij prova, që e implikojnë shefin e grupit Socialist, Taulant Balla në dosjen për manipulimin e provave të “Babales”

“Gjithë shteti në shërbim të fabrikimit të provave për të shpëtuar pushtetin e tyre politik dhe privilegjet që iu vijnë nga pushteti.”, shkruan Salinaji.

Postimi i plotë:

“XhafajGate!
Gjithë shteti në shërbim të fabrikimit të provave për të shpëtuar pushtetin e tyre politik dhe privilegjet që iu vijnë nga pushteti.

LEXO DHE :  Negociatat, Rama lajmëron konferencë për shtyp bashkë me ministrin Cakaj

Si u fabrikua “aktori”?!

Përgjimet e prokurorisë faktojnë se Taulanti nga Librazhdi, shoku i Alizotit i përgjuar me nr cel +091 flet me drejtorin e policise Fier dhe me persona të tjerë!

Kushdo mund ti shohë vete dokumentat zyrtare të prokurorisë.

Skandali më i madh i faktuar tashmë dhe me dokumenta zyrtarë.”, shkruan Salianji./ I.M-Dritare.netPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.