Avioni me pasagjerë bën ulje të detyruar në Mançester, arsyeja? Nuk do ta besoni

Një avion pasagjerësh i cili po fluturonte nga Glasgow në Spanjë, ka bërë një ulje emergjente në Mançester.
Arsyeja? Bëhet fjalë për një arsye qesharake, por të vërtetë.

Pilotët u detyruan të kërkonin ulje emergjente pasi njëri prej motorëve të avionit kishte thithur një zog.

LEXO DHE :  Boris Johnson pëson humbje të madhe, deputetët e detyrojnë të shtyjë Brexit!

Fluturimi TCX47MG ‘Thomas Cook Airlines’ u nis nga Glasgow në 6:17 të mëngjesit u ul në Spanjë, pasi bëri ulje të paplanifikuar rreth orës 6:45 në Aeroportin e Manchesterit.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.