Audiopërgjimi/ Arrestohet në Kosovë Babalja

Albert Veliu apo i njohur ndryshe  si “Babalja” është arrestuar sot nga Policia e Kosovës, i cili është i implikuar. Ky i fundit është arrestuar për llogari të policisë shqiptare. V.D/Dritare.net/

LEXO DHE :  Cilat janë disa nga misteret më të mëdha të  njerëzimit?

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.