Artiola Toska: Unë i martoj ata ndahen, mendojeni mire nëse do të më ftoni në dasmë!

E ftuar në rubrikën “Për dreke me mua” të emisionit “E diela shqiptare”, këngëtarja Artiola Toska ka rrëfyer një histori komike që i ka ndodhur në një koncert në Çikago.

“Ishim në një koncert në Çikago dhe më thërret një nga fansat që ishte i pranishëm. Më tha se më kishte parë në një dasmë rreth 6 vjet më pare te kushëriri i tij. Normalisht nuk e mbaja mend jo vetëm sepse këndoj në shumë dasma, por edhe memorien e kam të dobët. Vazhdova këngën. Por më thërriti prapë. Më kishte parë sërish te dasma e shokut të ngushtë. Kur rifillova këngën ma bëri sërish me shenjë. Edhe te vëllai im ke qenë para katër muajve. Dhe te tre këto çifte u ndanë.”,-ka rrëfyer me humor Artiola.

LEXO DHE :  Rritet niveli i metanit në atmosferë, shkencëtarët: Ja nga vjen pjesa më e madhe!

Në fund ajo e ka treguar këtë histori për të gjithë të pranishmit në koncert duke i këshilluar që ta mendojnë mirë nëse duan ta ftojnë në dasmën e tyre./K.C/dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.