Arta Marku futet në garë për Prokurore të Përgjithshme

Prokurorja e Përgjithshme e përkohshme Arta Marku shpall kandidaturën e saj për postin e kryeprokurores.

Ajo ka dorëzuar emrin në Këshillin e Lartë të Prokurorisë. Në garë me të janë edhe tre kandidatët e tjerë, avokati i njohur Lulzim Alushaj, Fatjona Memçaj dhe Olsian Çela./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Pse mishi i pulës është aq i dëmshëm sa mishi i kuq?

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.