Armina Mevlani seksi prej fotoshopit? Ja si qëndron e vërteta!

Armina Mevlani pak ditë më parë ka postuar një foto në Instagram ku shpërfaqte linjat e saj seksi. Këmbë të gjata, të tonifikuara dhe të pasme të rrumbullakosura, ishin ato që të tërhiqnin vëmendjen dhe e bënin këtë foto shumë interesante.

LEXO DHE :  Mjekja më tha të mos këndoja më/ Sfida më e vështirë për Aurela Gaçen

Por, “Vipat e Bllokut” duket se kanë siguruar një foto ku bukuroshja Arminë duket shumë ndryshe nga postimet e Instagramit.

Por sa e vërtetë është kjo foto?! Gjykojeni ju…

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.