Armand Duka zgjidhet anëtar i Komitetit Ekzekutiv të UEFA

Presidenti i Federatës Shqiptare të Futbollit, Armand Duka është zgjedhur anëtar i Komitetit të UEFA-s. Një vit më parë, Duka mori postin e presidentit të FSHF-së, ndërsa të enjten siguroi një mandat për anëtar në Komitetin e UEFA-s, duke marrë 36 nga 55 vota të mundshme./K.C/dritare.net

LEXO DHE :  Ju pëlqejnë ushqimet e pjekura në zgarë? Ja rreziqet për shëndetin tuaj!

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.