Armand Duka: Kush është trajneri i ri i Kombëtares!

Armand Duka ka zgjedhur trajnerin e ri të Kombëtares. Mësohet se ai është Edi Reja.  Ndërkohë, prezantimi pritet të bëhet në ditët në vijim.

Pas shkarkimit të Kristian Panuçit, u aluduar se trajneri i ri do të jetë Reja. 

LEXO DHE :  Një këshillë e rëndësishme gatimi, nga Arbana Osmani!

Pas Beppe Dosena, Gianni De Biasi dhe C.Panucci, Reja do të jetë trajneri i 4-ët që do të marrë drejtimin e Kombëtares./K.C/dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.