Arilena, pas operacionit shfaq me krenari gjoksin

Gjoksi i këngëtares Arilena Ara duket fantastik. Para pak kohësh këngëtarja ka bërë ndërhyrje kirurgjike në gjoks.

Që nga momenti që ka kryer ndërhyrjen për ta zmadhuar, ajo poston foto duke shfaqur lirshëm dekoltenë e saj.

LEXO DHE :  Sapo merr detyrën e presidentit të Ukrainës, komediani shpall zgjedhje të parakohshme

Imazhi më i fundit në rrjetet sociale  tregon qartë pamjen e re të gjoksit te saj, ku duket e bukur dhe provokuese. V.D/Dritare.net/

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.