Arena nga Dritan Hila – Turizmi 2018: Nga plehrat tek resortet

LEXO DHE :  Ministri Lleshaj: Zgjedhjet në 30 qershor, foli Kolegji Zgjedhor

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.