Arena nga Dritan Hila – Lulzim Basha, gjoba apo revolucion

LEXO DHE :  Rama nuk ia përmend emrin Berishës në Tropojë: E shkatërroi Valbonën

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.