Arena nga Dritan Hila- “Koço Kokëdhima, rrëfimi”

I ftuar në “Arena nga Dritan Hila”, Koço Koëdhima tregon se çfarë mendon për zgjedhjet në SHBA dhe marrëdhëniet e tij me këtë superfuqi. Si u përgjigjet ai akuzave të ambasadorit amerikan që e lidhi me krimin dhe korrupsionin? A është ai, njeriu i rusëve në Shqipëri? Çfarë mendon për marrëdhënien me Kinën, Greqinë dhe fqinjët? Si e shikon partinë socialiste, Berishën dhe mikun e tij Edi Rama? Cila është e ardhmja e të majtës? Për të gjitha këto e të tjera, Koço Kokëdhima rrëfehet në “Arena nga Dritan Hila”.

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.