Ard Gelinck me Photoshop-in ka krijuar foto tepër domethënëse!

Ard Gelinck i cili  është një profesionist Photoshopi ,  që bën mrekulli me kombinimet e fotove. Fotot e perosazheve të famshëm ku kanë postuar me njerëz të tjerë të afërm, miq apo të dashur, Gelicnk e kthen edhe personin tjetër me fytyrën e personazhit të famshëm.

Të vegjël apo  të moshuar ky artist bën një punë sa qesharake dhe të bukur duke kombinuar këto foto.

Shikoni të gjitha fotot në galerinë më poshtë sepse jemi të sigurt që keni për të qeshur me lot.

LEXO DHE :  Foto/ Dikë e paska zënë mallkimi i Neritan Cekës, ja çfarë i ka ndodhur!

Të gjithë punët e tij i ka të postuara në Instagramin e tij, dhe tashmë faqja e tyij zyratre i ka tejkaluar 36,000 mijë ndjekës./A.C/dritare.net

 

 

 

 

 PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.