Aplikacioni më in i momentit, ja si duken vipat kur të plaken!

“FaceApp” është aplikacioni më i përdorur i momentit, nga të gjithë, aplikacion ky që të tregon fytyrën tënde pas 30 ose 40 vitesh.

Këtij apikacioni nuk i kanë shpëtuar as vipat, të cilët kanë postuar në Instagram, foto se si do të duken ata kur të plaken.

LEXO DHE :  Vdes aktori i famshëm i filmave veteranë

Nga futbollistë tek aktorë dhe këngëtarë, në galerinë më poshtë mund të shikoni vipat e plakur./ I.M-Dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUPPËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.