Anxhela Peristeri poston videon duke notuar në rërë

Këngëtarja e njohur Anxhela Peristeri, ka postaur një video në Instagram.

Ajo shfaqet duke notuar, por jo në det, as në pishinë.

Anxhela është shtrirë në breg të detiti, dhe noton në rënë. “Duke notuar në rërë”, shkruan ajo.

 

 

Visualizza questo post su Instagram

 

Swimming in the sand..❤️

Un post condiviso da Music is my religion! (@anxhelaperisteriofficial_) in data:

Anxhela ndodhet me pushime në Greqi, ku po shijon këto ditë të bukura nën rrezet e diellit dhe freskinë e detit./E.B-dritare.net

LEXO DHE :  Ekspozita “As you go”, nga Anri Sala, kryelajmi kulturor në Spanjë

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.