Anglia shkatërron Kosovën, 5 gola në pak minuta

Edhe pse Kosova ka shënuar që në minutën e parë në Londër, kombëtarja e Anglisë nuk është ndalur, por ka katërfishuar rezultatin.

Ka qenë minuta e 8 kur ka shënuar, Sterlind, pastaj në minutën e 19, 38, 44 dhe 45 Anglia ka pesëfishuar rezultatin./ I.M-Dritare.net

LEXO DHE :  Betimi i anëtarëve të Kushtetueses/ Meta publikon dokumentet e Komitetit Shqiptar të Helsinkit

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.