Angelina Jolie: Ja pse u ndava nga Brad Pitt!

Aktorja e njohur, Angelina Jolie ka rrëfyer për herë të parë arsyet e vërteta të ndarjes nga ish-bashkëshorti i saj, aktori Brad Pitt.

Jolie ka rrëfyer shkurt se u nda nga Pitt për shkak se ai filloi të pinte.

“Konsumi i alkoolit nga ana e tij nisi të kthehej në një problem dhe filloi të humbiste shumë raste të mira në hollivud. Por ai është babai i fëmijëve të mi dhe nuk kam ndërmend të flas shumë”,-u shpreh ajo.

“U mblodhën shumë gjera dhe në fund, dallimet që kishim për rritjen e fëmijëve na shtynë drejt ndarjes.”-është shprehur ajo më tej.

LEXO DHE :  E rëndë në Kukës/ Aksidenti i merr jetën një personi, dy të tjerë rëndë

Jolie ka shtuar më tej se biznesi i saj, i krijimit të një linje produktesh që ndihmojnë në dobësim kishte qenë një tjetër arsye e krisjes së marrëdhënies së tyre.

Aktorja thotë se angazhimin me këtë linjë e bëri ish-bashkëshortin të ndihej i refuzuar.

“Unë nuk mendova se ishte përgjegjësia ime të fokusohesha tek ndjenjat e tij lidhur me këtë ambicie që kisha”, ka  thënë Jolie./ I.M-Dritare.net

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.