Analistja amerikane rregullon thonjtë live në debat për murin me Meksikën

Një gjest apak i zakontë ka ndodhur live gjatë një debate televiziv në CNN.

Steve Cortes dhe Ana Navarro, analistë politikë, kanë qenë duke diskutuar në “CNN” për murin mes SHBA, dhe Meskikës.

LEXO DHE :  Vjenë moj Vjenë, ç'më panë sytë në Europride!

Por, gjatë kohës që fjalën e kishte Steve Cortes, analistja Ana Navarro nuk ka nguruar të rregullonte thnonjë live teksa kamerat e kishin të fokusuar./I.M-Dritare.net

 

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.