American Music Awards/ Dua Lipa nderohet me një çmim vërtet të çuditshëm!

Mbrëmë u mbajt American Music Award, dhe tre vajzat shqiptare, Dua Lipa, Bebe Rexha dhe Rita Ora, shkëlqyen. Mes çmimeve të shpërndara, një mori dhe ylli i popit Dua Lipa. Duket paska e çuditshme, por ajo fitoi çmimin për ngjyrën më të bukur të thonjve.

Dua kishte bërë thonjtë të shkurtër dhe ngjyrë neoni, dhe si duket kanë marrë vëmendje të madhe në AMA. Manikyri i saj shkëlqeu, kur dritat uleshin, dhe kjo bëri që ajo të nderohej më këtë çmim./E.B-dritare.net

 

LEXO DHE :  Përplasja civile ka nisur tanimë!

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.