Ambasadori i BE takim me Bashën, në selinë blu

Pas zv.ambasadores së SHBA Leyla Moses-Ones, kreu i PD-së Lulzim Basha takon dhe ambasadorin e BE, Luigi Soreca.

Takimi i Bashës me Sorecën do të zhvillohet në selinë blu, ndërsa se për çfarë do të diskutojnë nuk dihet ende.

LEXO DHE :  Horoskopi javor 18- 24 nëntor 2019

Kujtojmë se Basha pak më parë, në deklaratën për mediet, nuk komentoi takimin me Leyla Moses-Ones./E.B-dritare.net

Për t’u bërë pjesë e grupit "Dritare.net" mjafton të klikoni: JOIN GROUP

PËRGJIGJU

Please enter your comment!
Please enter your name here

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.